Kam v Brně na permanentní make-up?

Milé dámy – musím se vám svěřit, že jsem se po opravdu dlouhé době přemýšlení odhodlala podstoupit permanentní make-up obočí. Už jsem nad tímto uvažovala dlouho, protože se mi líbí husté, plné obočí a to moje přirozené nebylo už úplně takové, jaké bych si přála…
Pečlivě jsem vybírala salon, kterému svoje obočí „svěřit“ a nakonec jsem zvolila Andreu Velanovou a její Studio W v Brně na Křenové. Andrea je opravdu mimořádně precizní a permanent v jejím podání vypadá skutečně skvěle a hlavně, naprosto přirozeně – což bylo i mou prioritou.
Andrea mi vytvořila obočí metodou microblading – a musím napsat, že jsem nadšená!
Jak celý proces probíhal, jak moje obočí vypadalo před a hlavně, také po? Čtěte dál!

Na úvod musím napsat, že co se týká všech invazivních zákroků v obličeji, jsem v tomto směru asi více, než opatrná. :) Konkrétně – doposud jsem žádnou invazivní proceduru v obličeji nepodstoupila. Nikdy žádné výplně, botox, ani permanent… Upřímně, měla jsem vždy strach, že změna bude trvalá a pokud se mi nebude líbit, tak bohužel i nevratná…

Nicméně, postupem času jsem začala uvažovat nad permanentní úpravou obočí. Líbí se mi přirozeně husté, plné obočí – proto jsem často chodila také na laminaci obočí, abych takového efektu vždy docílila. Ale i laminace je závislá na vlastních chloupcích obočí – a v mém případě, asi věkem, obočí postupně řídlo. Což se mi moc nelíbilo. :)

V případě permanetnu obočí jsem samozřejmě měla strach z nežádoucího odstínu, jaké by tetování obočí mohlo získat. Ale, v dnešní době se už permanent dělá zcela jinými barvami, než dřív, neobsahují těžké kovy a časem sice blednou, ale nemění odstíny.

Navíc, permanent obočí se dělá i zajímavými, novými technikami – které zaručí maximálně přirozený efekt.

Ptáte se tedy, kam v Brně na permanentní make-up?
Sama jsem skutečně dlouho zvažovala, jaký salon vybrat – rozhodující pro mě byla kvalita a preciznost odvedené práce. Nakonec jsem se rozhodlo pro Studio W Andrei Velanové, které najdete v Brně na Křenové 53.

Procházela jsem si fotky Andreiných prací – Andrea se zaměřuje právě na permanent obočí a moc se mi líbily výsledky klientek. Obočí vždy působilo naprosto přirozeně, až jste nevěřili, že bylo vytvořeno s pomocí permanentní úpravy.

Na permanentní úpravě obočí jsem tedy byla právě u Andrei – po konzultaci jsme zvolily metodu microblading, kdy se jemnou technikou vytváří jednotlivé chloupky obočí. Výsledkem je plné, ale nevystínované obočí – chtěla jsem mít možnost si obočí dále upravovat a zvýrazňovat.

A jak to celé probíhalo?
Velmi oceňuji to, že mi Andrea vše trpělivě vysvětlovala, krok za krokem (i přes mých asi milion dotazů) :). Seznámí vás s tím, co vás čeká a jak vše bude probíhat i následně se hojit.

Úvodem si připravila obočí a hlavně, zakresila tvar, který bychom dosáhly a také, zakresila jednotlivé chloupky.

Toto prováděla se speciálními „měřidly“ – aby tvar obočí byl přesný a odpovídající vzhledem k nosu a ke koutkům očí. I to je třeba velmi přesně vyměřit!

Takto zakreslené obočí i jednotlivé chloupky si zkontroluje před samotným tetováním – takže přesně vidíte, kde a do jakého tvaru bude vypadat také výsledek.

Co se týká barvy – nechejte si poradit, Andrea tomuto skvěle rozumí a doporučí vám takovou barvu, která vám bude skvěle sedět. My zvolily tmavo hnědou s teplým podtónem.

Technika microblading obočí se provádí ručně, speciálním nástrojem, kdy se vykresluje, tetuje každý jednotlivý chloupek obočí.

Podotýkám, že to nebolí – používá se také znecitlivující gel.

Výsledek je nádherný hned po proceduře – obočí je plné, pigment krásně zřetelný.

Takto vypadalo moje obočí PŘED:

A takto těsně PO:

Já tedy jsem nadšená – výsledek je přirozený, o což mi v první řadě šlo.

Hojení pak je poměrně rychlé, v ničem vás v zásadě neomezuje. Nutná je pak korektura, kdy se doladí případně tvar, nebo barevná intenzita.

Kam na permanent v Brně?
Zkuste právě Studio W – myslím, že tu budete také moc spokojené!

Studio W najdete v Brně na Křenové 53, ve 2. patře budovy Felicidad.

ODKAZ: STUDIO W / web, rezervace 
ODKAZ: STUDIO W / facebook
ODKAZ: STUDIO W / instagram